Sme najdostupnejšou bankou na Slovensku – všade tam, kde nás klienti potrebujú. Nájdeš nás na 1500 poštách vo veľkých mestách, ale aj v tých najmenších dedinách.Na cca 150 z nich sa nachádza plnohodnotné pracovisko Poštovej banky. S viac akomiliónom klientov patríme v oblasti retailu k najsilnejším bankám. Na trhu pôsobíme už od roku 1993 a veríme, že tie ďalšie roky budeš súčasťou našej banky aj ty.

Špecialista kontaktného centra - infolinka

Túto pozíciu Ti predstaví náš kolega z Call Centra, Juraj.

Špecialista zákazníckeho servisu

Ahoj, pracujem ako špecialista zákazníckeho servisu na kontaktnom centre Poštovej banky.

Moja práca spočíva v komunikácii s existujúcim ako aj potenciálnym klientom banky, ktorý nás kontaktuje. Najčastejšie je to formou telefonického rozhovoru, prostredníctvom online chatu alebo e-mailu. Prácu mám rád aj vďaka tomu, že riešim požiadavky klientov, ktorí sa ozvú mne, teda nevolám ja im. Cieľom rozhovoru je poskytnúť klientovi presné a správne informácie týkajúce sa produktov a služieb, ktoré naša banka ponúka.

Informácií, ktoré mám v hlave je pomerne veľa, ale dostal som dostatok času na adaptáciu a vždy sa môžem obrátiť na môjho tímlídra. Hneď v úvode ma čakalo školenie zamerané na informácie o produktoch a prácu so systémami (s počítačom a rôznymi aplikáciami robím denne) ale tiež ma naučili ako s klientom komunikovať.

Pracujem v Karlovke, klientom sme k dispozícii 7 dní v týždni medzi 7:00 a 22:00h. Práci sa ale venujem klasicky 5 dní, 1x mesačne mám aj pracovný víkend, ale vtedy mám náhradné voľno cez týždeň. S kolegami si plánujeme tzv. zmeny – čiže pracujem buď o 6:45 - 15:00, 8:45 - 17:00, 10:45 - 19:00, alebo najneskôr o 13:45 - 22:00 (a doobeda si môžem zariadiť súkromné veci alebo sa poriadne vyspať). Ak Ťa moja práca zaujala, čítaj ďalej!

Koho hľadáme?

Ak máš príjemný prejav, záujem o bankovníctvo a trúfaš si niekedy robiť viacej vecí naraz (telefonovať a chatovať si s klientom), DAJ NÁM O SEBE HNEĎ VEDIEŤ.
Všetko ostatné ťa radi naučíme.

Čo ponúkame?

Svojim zamestnancom dávame vždy len to najlepšie. U nás si užijete more zamestnaneckých výhod. Navyše, v systéme odmeňovania Cafeteria si ich môžete vyskladať podľa seba.

Chcete vedieť viac? Stačí jeden klik:
https://www.postovabanka.sk/kariera/#benefity

Ďalšie informácie o práci

Za všetky aktivity budeš odmeňovaný. Mzda sa skladá z 2 zložiek - fixná 830 eur + variabilná (priemerne okolo 300 €, zhora však neobmedzená).
Najlepší zamestnanci zarábajú aj 1400 € mesačne!

Tešíme sa na teba, ozvi sa a príď sa k nám pozrieť osobne.

Informácie o pozícii

Miesto pracoviska

Bratislava

Typ pracovného pomeru

Práca na plný úväzok

Typ zmluvného vzťahu

Pracovná zmluva

Dĺžka pracovného pomeru

Na dobu určitú

Mzda

830-900 EUR/mesiac

Požadované vzdelanie

Odborné vyučenie bez maturity

Požadované jazyky

Slovenčina (výborná)

Zadávateľ

Poštová banka, a.s.

Pozícia je vhodná pre absolventov.

Kontakt

Poštová banka, a.s.
Eva Bolibruchová

Poštová banka:

Poštová banka vám ponúka priestor pre realizáciu vlastných riešení a príležitosť podieľať sa na raste banky. Naštartujte svoju budúcnosť s nami a staňte sa aj vy súčasťou mladého a dynamického tímu ľudí, ktorý stojí za úspechmi našej banky. Sme starostlivá banka. Sme zrozumiteľná banka. Sme dostupná banka. Sme slovenská banka. Výber Poštovej banky je pre Vás dobrým rozhodnutím:
  • Už 25 rokov na trhu – patríme medzi najsilnejšie banky na Slovensku
  • Slovenská banka – dokážeme flexibilne prijímať zmeny a dobre poznáme potreby našich klientov
  • Banka s miliónom klientov – každý piaty Slovák je našim klientom
  • Jednoduchá a zrozumiteľná banka pre každého – rešpektujeme požiadavky a potreby našich klientov
  • Najdostupnejšia banka – viac ako 1 600 obchodných miest po celom Slovensku, 47 vlastných pobočiek a 215 bankomatov
  • 7 000 miest na výber hotovosti – svoju hotovosť si vyberiete nielen vo veľkých mestách, ale aj v menších obciach