O Prvej penzijnej správcovskej spoločnosti

Nielen možnosť investovať, ale aj sporiť prostredníctvom podielových fondov ponúka už od roku 1995 Prvá penzijná správcovská spoločnosť Poštovej banky (PPSS). Podielové fondy ponúkajú jednoduchý spôsob zhodnotenia úspor a ich ochranu pred infláciou.
Za investovania do nástrojov peňažného a kapitálového trhu zodpovedá tím špičkových portfólio manažérov, ktorí majú mnohoročné znalosti a skúsenosti so správou majetku v podielových fondoch. Ich cieľom je nájsť optimálnu mieru medzi výnosom a vývojom na finančných trhoch. Investičné fondy Prvej penzijnej správcovskej spoločnosti Poštovej banky patria dlhodobo medzi tie najvýnosnejšie.
Vytvárame priestor pre rast a úspech našich zamestnancov, pretože len silný tím šikovných ľudí môže priniesť našim klientom kvalitu. Staňte sa aj vy súčasťou mladého, dynamického tímu ľudí, ktorý stojí za úspechmi našej banky. Ponúkame vám priestor pre realizáciu vlastných nápadov a riešení a príležitosť podieľať sa na zmene a raste banky.

O Dôchodkovej správcovskej spoločnosti Poštovej banky

Dôchodková správcovská spoločnosť Poštovej banky (DSS) je správcovská spoločnosť, ktorej hlavnou úlohou je vytváranie a správa dôchodkových fondov na vykonávanie starobného dôchodkového sporenia, podľa zákona 43/2004 Z. z. o starobnom dôchodkovom sporení. Predmetom činnosti DSS PABK je starobné dôchodkové sporenie, nazývané aj II. pilier, ktoré dáva svojim sporiteľom možnosť sporiť si sám pre seba, na svoj dôchodok, a tak si zabezpečiť dôstojnú starobu.

Špecialista administrácie a podpory predaja

Zaujíma ťa oblasť investícií a fondov?

Pre PRVÚ PENZIJNÚ SPRÁVCOVSKÚ SPOLOČNOSŤ POŠTOVEJ BANKY, správ. spol., a.s. a DÔCHODKOVÚ SPRÁVCOVSKÚ SPOLOČNOSŤ POŠTOVEJ BANKY, správ. spol., a.s. hľadáme analyticky zmýšľajúceho človeka, ktorý už ideálne ochutnal svet finančných trhov a investovania.

Prejdi si nasledujúce otázky a ak si na ne odpovieš „áno“, môžeš ním byť práve Ty:

• Máš Excel v malíčku?
• Si analytický typ a o štatistikách sa ti aj sníva?
• Pracuješ vždy metodicky a postupy sú tvoja záľuba?
• Bavia ťa finančné trhy a investovanie?

Na tejto pozícii budeš hlavne:

• spracovávať podklady k pravidelným reportom k podielovým fondom,
• vyhodnocovať marketingové kampane a súťaže pre obchodné siete,
• vytvárať metodické pomôcky a pracovné postupy pre distribučné siete a oddelenie administrácie,
• podieľať sa na rozvoji a testovaní informačných systémov,
• pripravovať podklady k výpočtu provízií pre jednotlivé distribučné siete,
a i.

Požadované vzdelanie a znalosti:

• aktívny záujem o oblasť investovania a fondov,
• pracovná skúsenosť v oblasti finančných trhov vítaná,
• ovládaš MS Office (najmä Excel) na pokročilej úrovni.

Od nás pre vás:

• dynamické a otvorené pracovné prostredie
• podporovanie profesionálneho a osobného rozvoja
• výhodné čerpanie bankových produktov
• koncoročné odmeny
• 5 dní voľna na preliečenie v prípade práce neschopnosti „sick days“
• teambuildingové aktivity
• zľavy u našich partnerov

Informácie o pracovnom mieste:

• Miesto práce: Bratislava
• Termín nástupu: ASAP
• Druh pracovného pomeru: trvalý pracovný pomer s 3-mesačnou skúšobnou dobou na dobu určitú na 1 rok a následne dobu neurčitú
• Platové podmienky (brutto): 1100 eur

Informácie o výberovom konaní:

Tvoja prihláška na túto pozíciu by mala obsahovať životopis a motivačný list.

Budeme radi, ak sa o Tebe dozvieme čo najviac. Starostlivo si prečítame každý životopis. Z dôvodu veľkého počtu uchádzačov budeme telefonicky kontaktovať len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritériá. Ostatní uchádzači dostanú minimálne mailovú odpoveď.

Všetkým, ktorí sa prihlásite, odpovieme najneskôr do dvoch týždňov.

Ďakujeme za pochopenie a prejavený záujem.

O nás:

O Prvej penzijnej správcovskej spoločnosti

Nielen možnosť investovať, ale aj sporiť prostredníctvom podielových fondov ponúka už od roku 1995 Prvá penzijná správcovská spoločnosť Poštovej banky (PPSS). Podielové fondy ponúkajú jednoduchý spôsob zhodnotenia úspor a ich ochranu pred infláciou. Za investovania do nástrojov peňažného a kapitálového trhu zodpovedá tím špičkových portfólio manažérov, ktorí majú mnohoročné znalosti a skúsenosti so správou majetku v podielových fondoch. Ich cieľom je nájsť optimálnu mieru medzi výnosom a vývojom na finančných trhoch. Investičné fondy Prvej penzijnej správcovskej spoločnosti Poštovej banky patria dlhodobo medzi tie najvýnosnejšie. Vytvárame priestor pre rast a úspech našich zamestnancov, pretože len silný tím šikovných ľudí môže priniesť našim klientom kvalitu. Staňte sa aj vy súčasťou mladého, dynamického tímu ľudí, ktorý stojí za úspechmi našej banky. Ponúkame vám priestor pre realizáciu vlastných nápadov a riešení a príležitosť podieľať sa na zmene a raste banky.

O Dôchodkovej správcovskej spoločnosti Poštovej banky

Dôchodková správcovská spoločnosť Poštovej banky (DSS) je správcovská spoločnosť, ktorej hlavnou úlohou je vytváranie a správa dôchodkových fondov na vykonávanie starobného dôchodkového sporenia, podľa zákona 43/2004 Z. z. o starobnom dôchodkovom sporení. Predmetom činnosti DSS PABK je starobné dôchodkové sporenie, nazývané aj II. pilier, ktoré dáva svojim sporiteľom možnosť sporiť si sám pre seba, na svoj dôchodok, a tak si zabezpečiť dôstojnú starobu.

Informácie o pozícii

Miesto pracoviska

Bratislava

Typ pracovného pomeru

Práca na plný úväzok

Typ zmluvného vzťahu

Pracovná zmluva

Dĺžka pracovného pomeru

Na dobu určitú

Mzda

1100 EUR/mesiac

Požadované vzdelanie

Vysokoškolské II. stupňa

Zadávateľ

Poštová banka, a.s.

Kontakt

Poštová banka, a.s.
Nina Juríková

O Prvej penzijnej správcovskej spoločnosti (dcérska spoločnosť Poštovej banky)

Nielen možnosť investovať, ale aj sporiť prostredníctvom podielových fondov ponúka už od roku 1995 Prvá penzijná správcovská spoločnosť Poštovej banky (PPSS). Podielové fondy ponúkajú jednoduchý spôsob zhodnotenia úspor a ich ochranu pred infláciou.
Za investovania do nástrojov peňažného a kapitálového trhu zodpovedá tím špičkových portfólio manažérov, ktorí majú mnohoročné znalosti a skúsenosti so správou majetku v podielových fondoch. Ich cieľom je nájsť optimálnu mieru medzi výnosom a vývojom na finančných trhoch. Investičné fondy Prvej penzijnej správcovskej spoločnosti Poštovej banky patria dlhodobo medzi tie najvýnosnejšie.
Vytvárame priestor pre rast a úspech našich zamestnancov, pretože len silný tím šikovných ľudí môže priniesť našim klientom kvalitu. Staňte sa aj vy súčasťou mladého, dynamického tímu ľudí, ktorý stojí za úspechmi našej banky. Ponúkame vám priestor pre realizáciu vlastných nápadov a riešení a príležitosť podieľať sa na zmene a raste banky.